Заповнення міжстінових пустот пінополіуретаном

Заливка  міжстінових порожнеч пінополіуретанм підвищує здатність стін утримувати тепло взимку і зберегти прохолоду влітку. Пінополіуретан володіє найкращими показниками по коефіцієнту теплопровідності, 50 мм пінополіуретану замінює приблизно 900 мм суцільної цегляної кладки.

Застосовуються 2 основних способи заливки в стіни ппу:

Перший спосіб — на стадії будівництва будівель:
стіни викладають висотою приблизно 1.0–1,5 метр з порожнечами, далі заливають пінополіуретаном з допомогою спеціалізованого обладнання високого тиску.Потім викладають ще кілька рядів кладки на висоту 1-1,5 м, і знову заливають ППУ. Це найбільш технологічний і економічно вигідний спосіб.

Другий спосіб (готові будови):
У вже зведених стінах з порожнечами, просвердлюють отвори на відстані близько 0.50–1.0 м один від одного, очищають їх від цементного пилу. Зазвичай отвори роблять з зовнішньої сторони будівлі, але, якщо технологічно це неможливо або облицювання виконана дорогим матеріалом, просвердлюються отвори зсередини. Потім, за допомогою спеціалізованого обладнання високого тиску, 2х компонентним заповнюються пінополіуретаном порожнечі.

Варто відзначити, що безшовне утеплення є кращим способом, яким Ви можете утеплити і заповнити пустоти в несучих стінах і перегородках зведеного будови. Зверніть увагу, що за даної технології утеплення, крізь щілини у неякісній кладці цегли або блоків, ППУ буде випирати. Надлишки обрізають ножем врівень зі стіною.

Спосіб заливки  ппу застосовується не тільки для заповнення пустот в цегельній кладці, але, наприклад, для утеплення будівлі, фасад якого «зашивається» сайдингом. Також можна створити «сендвіч» з металопрофілю і ДСП, ОСП заповненого пінополіуретаном.

ППУ не вбирає вологу, будучи, не тільки термоізоляційні, але і гідроізолюючим матеріалом, стійкий до впливу мікроорганізмів, цвілі і грибків, володіє хорошими звукоізоляційними властивостями. Крім того, ППУ не страшні гризуни.

Недоліків у даному виді утеплення не виявлено.

Наші послуги:

 • оперативний виїзд на об’єкт і проведення замірів;
 • точний розрахунок вартості робіт до початку їх проведення;
 • роботи виконуються швидко, якісно, у встановлені терміни;
 • гарантія на матеріали та роботи.

   

 • Ми працюємо по всій території України!
  Звертайтеся — ми завжди раді своїм клієнтам!

  Адреса: м. Чернівці, вул. Головна, 237
  Коровія   вул. Головна  78В

  Тел./факс    (03722) 40202;   

  Тел./моб.      050 5887281;   0683478978    050 5776964

  http://ppu-kotor.com.ua ;

  ppu-kotor@ukr.net