Теплоізоляція покрівлі

       Теплоізоляція покрівлі дуже важливе, оскільки на  дах припадає до 25% загальних тепловтрат будівлі, це найбільш вразлива частина будови, адже тепле повітря легше холодного і прагне вгору. І якщо на його шляху немає гідного бар’єру, то й тепло в будівлі затримуватися не буде.  Утеплення покрівлі — це складне завдання, якісно з якою можуть впоратися тільки професіонали. Правильно виконана теплоізоляція негайно призводить до істотного зниження тепловитрат і формуванню комфортного мікроклімату всередині житла.

Особливості теплоізоляції покрівлі

Більшість виробничих будівель і багатоповерхових житлових будинків побудовані з плоским дахом. Стандартний пиріг пристрої плоскої покрівлі виглядає так:

підстава (бетонне перекриття, метал і т.д.), пароізоляція, теплоізоляція, бетонна стяжка та гідроізоляція. Для пароізоляції зазвичай використовують поліетиленові плівки, для теплоізоляції беруть кам’яну вату підвищеної щільності, а в якості гідроізоляції укладають бітумно-полімерні покрівельні матеріали. Недосконалість цієї технології в тому, що всі ці матеріали мають шви, хоча їх і пропаивают, через них термін експлуатації покрівлі значно зменшується.

Теплоізоляція покрівлі пінополіуретаном

Пропонуємо Вашій увазі новітні розробки в сфері утеплення покрівлі  — це безшовні напилювані полімери, термін експлуатації яких перевищує 30 років. Одним з найбільш ефективних матеріалів для теплоізоляції покрівель на сьогоднішньому ринку є напилюваний пінополіуретан (ППУ).

Пінополіуретан (ППУ) володіє дуже низьким коефіцієнтом теплопровідності (0,022 Вт / м * К), що дозволяє використовувати шар теплоізоляції в 1,5-2 рази тонше, ніж при використанні традиційних утеплювачів. Шар пінополіуретану не пропустить крізь себе таку кількість тепла, яке може розтопити сніг, а його звукоізоляційні властивості не дадуть проникнути стороннім звукам в будинок. Щільність ППУ дозволяє безперешкодно по ньому ходити та обслуговувати устаткування, розташоване на покрівлях.

Практика використання ППУ в утепленні дахів

За останні 25 років зміцнення покрівель з використанням пінополіуретану одержало широке поширення в державах Західної Європи і в США. Саме там вперше почали замислюватися про ефективне витрачання тепла. І незабаром з’ясували, що тепловтрати і, отже, потужність опалювальних приладів можна легко знизити утепленням покрівлі житлових будівель.

Переваги утеплення покрівлі пінополіуретаном

Незаперечною перевагою утеплення покрівлі пінополіуретаном є те, що напилення одного шару цього матеріалу достатньо для забезпечення повної герметизації даху. На сьогоднішній день цей матеріал один має властивості паро-, волого-та теплоізоляції, дозволяючи істотно знизити вартість проведення робіт і трудовитрати в порівнянні з іншими видами робіт з теплоізоляції.

Утеплення даху з використанням технології напилення пінополіуретану має цілий ряд переваг:

  • немає необхідності в демонтажі старої покрівлі,
  • пінополіуретан володіє одним з найменших коефіцієнтів теплопровідності, що дозволяє зменшити товщину утеплювача,
  • не вимагається будь-якої спеціальної підготовки поверхні даху,
  • ППУ має високий показник адгезії до більшості будматеріалів,
  • легко обтікає поверхню будь-яких форм і вигинів,
  • заповнює тріщини й дефекти і утворює рівне суцільне покриття без швів і стиків.
  • висока швидкість робіт (до 500 м2 в день).

Утеплення даху - зручність взимку

По-справжньому теплий дах не буває обвішаний бурульками.
Також особливістю технології напилення є можливість створити шар абсолютно будь-якої товщини покриття, що неможливо при використанні заводських утеплювачів, що мають обмеження за розмірами.

Також особливістю технології напилення є можливість створити шар абсолютно будь-якої товщини покриття, що неможливо при використанні заводських утеплювачів, що мають обмеження за розмірами.

Завдяки використанню даної речовини можна утеплювати покрівлю як з внутрішньої, так і з зовнішнього боку. При нанесенні ППУ на зовнішню поверхню даху потрібно захистити покриття від сонячного світла. Такий захист забезпечить спеціально розроблена уретанова мастика або полімочевина. Ці покриття додадуть покрівлі із ППУ стійкість до УФ променів, додаткову гідроізоляцію і збільшать термін експлуатації. Колір покриття можна підібрати будь-який!

Теплоізоляція даху

Необхідно також враховувати навантаження, які виникають на покритті — їх причиною можуть бути і люди, що рухаються по даху, і великі маси снігу в зимовий час. У подібних випадках для покриття даху використовується пінополіуретан підвищеної щільності, який без праці може витримати вагу людини.

 

Теплоізоляція покрівлі з використанням напилення попутно вирішує проблему утворення бурульок і обмерзання, які є наслідком поганої теплоізоляції і супутнього їй танення снігу. Так, досить утеплити покрівлю шаром всього в 30-50мм, щоб дуже сильно знизити або зовсім позбутися цього сезонного явища.

    Механічні властивості

Показник

Теплопровідність, Вт/мK

0,022

Густина, кг/м3

50-150

Закритих комірок, %

>95

Адгезія, кг/см2

>1

Стійкість до  температур

-100 — +150°C

Всмоктування вологи

2% по об’єму

Стабільність форми при дії холоду, %

не більше 2

Стабільність форми при дії тепла, %

не більше 5

Пінополіуретан не підтримує самостійного горіння (група горючості Г3,Г2), не схильний до гниття, екологічно безпечний і має дозвіл на території України на застосування в якості теплоізоляційного матеріалу. Зауважимо, що утеплення даху не є єдиною сферою застосування даного матеріалу і технології напилення. З її допомогою в будівництві проводиться утеплення підлог і внутрішніх приміщень житлових будинків, виробничих споруд. Це робить напилення пінополіуретану універсальним і високоефективним засобом у сфері теплоізоляції.

Зателефонуйте нам, і наші технологи розкажуть про технології напилення ППУ і дадуть відповідь на будь-які питання про утеплення покрівлі.

Ми працюємо по всій території України!
Звертайтеся — ми завжди раді своїм клієнтам!

Адреса: м. Чернівці, вул. Головна, 237
Коровія   вул. Головна  78В

Тел./факс    (03722) 40202;   

Тел./моб.      050 5887281;   0683478978    050 5776964

http://ppu-kotor.com.ua ;

ppu-kotor@ukr.net   

 

 

утеплення покрівлі
теплоізоляція покрівлі
утеплення покрівлі
теплоізоляція покрівлі