Утеплення холодильних камер

Теплоізоляція холодильних камер - це надійний метод зберегти свої овочі та фрукти від морозів. Ми пропонуємо унікальну технологію - утеплення пінополіуретаном - метод, який за останні роки устиг себе надійно зарекомендувати на ринку утеплення. Найголовніше - це його довговічність, надійність та практичність. У даній статті ви можете прочитати про інші особливості утеплення овочесховищ та переконатись у тому, наскільки зручно працює теплоізоляція холодильних камер.

Холодильники (холодокомбінати, м’ясокомбінати, морозильні камери) — приміщення в яких постійно повинна підтримуватися певна, часто дуже низька, температура. Підтримання низьких температур в таких приміщеннях неможливо без хорошої теплоізоляції. Теплоізоляція в холодильнику може бути як з зовнішньої сторони так і з внутрішньої, але підібрати теплоізоляцію не так просто: пінополаст їдять миші, мінвата набирає вологу і перестає працювати, термопанелі мають містки холоду по стиках і т.д. Який же утеплювач використовувати?

Утеплення холодильних камер пінополіуретаном

Багато холодокомбінатів мають стіни, утеплені пінополіуретаном (ППУ). Безумовно, пінополіуретан — це кращий теплоізолятор на сьогоднішній день, але він боїться ультрафіолетових променів і його застосування неможливе без захисту від сонця.

Такий захист забезпечується за допомогою різних покриттів, самим надійним з яких можна назвати поліуретанові мастики або фасадні фарби. Термін експлуатації пінополіуретановою теплоізоляції, покритої такий мастикою, складає більше 25 років, фасад покритий фасадною фарбою треба фарбувати раз на 5 років.

Довговічність нашої технології утеплення холодильних камер

До мінусів поліуретанових мастик можна віднести хіба що їх відносну дорожнечу, і в цілях економії для захисту пінополіуретану часто застосовують звичайні фасадні фарби. У разі використання таких фарб кожні 3-5 років необхідно виробляти підфарбовування фасаду, тому що вплив агресивного середовища призводить до розтріскування фасадної фарби та ППУ піддається руйнуванню.

Зателефонуйте нам, і наші технологи розкажуть про технології напилення ППУ і дадуть відповідь на будь-які питання.

Ми працюємо по всій території України!
Звертайтеся — ми завжди раді своїм клієнтам!

Адреса: м. Чернівці, вул. Головна, 237
Коровія   вул. Головна  78В

Тел./факс    (03722) 40202;   

Тел./моб.      050 5887281;   0683478978    050 5776964

http://ppu-kotor.com.ua ;

ppu-kotor@ukr.net   

 

утеплення холодильних камер
теплоізоляція холодильних камер