Утеплення автомобілів

Наше підприєство виробляє утеплення суцільнометалевих фургонів, будь-яких комерційних автомобілів і кузовів будь-яких габаритів. Теплоізоляція автомобілів дозволяє підтримувати постійну температуру всередині кузова і отримати хорошу звукоізоляцію.

Утеплення автомобілів пінополіуретаном

Ми здійснюємо теплоізоляцію методом напилення пінополіуретану. Пінополіуретан (ППУ) — це самий екологічний і ефективний утеплювач на сьогоднішній день. Методика напилення ППУ дозволяє отримати монолітне теплоізоляційне покриття без щілин і містків холоду. ППУ наноситься спеціальним обладнанням, за допомогою якого можна отримувати будь-яку товщину утеплювача.

Пінополіуретан має відмінну адгезію (прилипання) як до металу, так і до дерева. ППУ наноситься в рідкому вигляді і через 2 секунду починається термічна реакція і матеріал спінюється, збільшуючись в десятки разів. Завдяки таким властивостям можна заповнити будь-яку порожнину в автомобілі. Пінополіуретан володіє найнижчим коефіцієнтом теплопровідності (0,02 Вт * м / К), це дозволяє робити товщину шару набагато менше ніж стандартними утеплювачами. Плюс до всього ППУ відмінно захищає метал від корозії.

 

Зателефонуйте нам, і наші технологи розкажуть про технології напилення ППУ і дадуть відповідь на будь-які питання.

Ми працюємо по всій території України!
Звертайтеся — ми завжди раді своїм клієнтам!

Адреса: м. Чернівці, вул. Головна, 237
Коровія   вул. Головна  78В

Тел./факс    (03722) 40202;   

Тел./моб.      050 5887281;   0683478978    050 5776964

http://ppu-kotor.com.ua ;

ppu-kotor@ukr.net   

 

утеплення автомобілів
утеплення автомобілів